Zawieszenie zajęć
11.03.2020

DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ Z DNIA 11 MARCA 2020 R.

- Od poniedziałku , czyli od 16 marca 2020 r. wszystkie szkoły, ale także placówki przedszkolne przestają przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opiekę

- Od dnia jutrzejszego zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci najmłodszych w przedszkolach i szkołach podstawowych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego w szczególnych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do szkół, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych zajęć.

- Dotyczy to także zajęć w ramach WWRD.

Szczegółowe informacje na stronie MEN

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA
1.03.2020

Szanowni Państwo,
w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa, proszę o nieprzysyłanie chorych dzieci do przedszkola. Dzieci z kararem, kaszlem czy innymi objawami chorobowymi będą odsyłane do domu.

Jeżeli nie mieli Państwo kontaktu z osobami chorymi i nie przebywali w miejscach występowania ognisk wirusa, to nie mają Państwo powodów do obaw.
Jeżeli Państwo lub Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne,  proszę o bezzwłoczne powiadomienie najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej i zgłoszenie się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Informuję również, że rodzicom dziecka do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, należy się zasiłek opiekuńczy.

W przypadku dodatkowych wątpliwości mogą Państwo zadzwonić na bezpłatną infolinię Ministerstwa Zdrowia tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

27.02.2020

W związku z awarią telefonu prosimy o kontaktowanie się w ważnych sprawach z Dyrektorem - nr tel.660 637 549. Awaria może potrwać do 5 marca 2020.

Regulamin korzystania z dyżuru wakacyjnego
18.02.2020

Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z  Regulaminem korzystania z dyżuru wakacyjnego dla Samorządowego Przedszkola Specjalnego nr 100 w Krakowie.

W solnym świecie
17.02.2020

W poniedziałek 17.02.2020 roku grupa Sowy wybrała się do groty solnej. Było wspaniale. Dzieci bawiły się solnym "piaskiem", a przy okazji oddychały powietrzem  pełnym drogocennego jodu oraz innych minerałów.

Zabawa karnawałowa
17.02.2020

14 lutego nasze przedszkolaki świetnie bawiły się na walentynkowej zabawie karnawałowej. Były różne zadania do wykonania i tańce. Wszystkim towarzyszyły uśmiechy.

[ podstrona 5 z 51   początek ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... koniec ]