Wycieczka do ZOO
14.09.2010

W dniu 24.06.2010 roku dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do ogrodu zoologicznego. Więcej informacji na temat wycieczki znajdą Państwo w artykule w formie fotoreportażu zamieszczonego w dziale Artykuły
  Przygody rozbójnika Rumcajsa
8.10.2009

W dniu 8 października 2009 roku dzieci z grupy I „Zajączki”, VI „Pajacyki” i VII „Biedroneczki” obejrzały na scenie teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury spektakl zatytułowany „Przygody rozbójnika Rumcajsa” w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina.
Natomiast wszystkie przedszkolaki mogły w dniu 10 listopada 2009 roku obejrzeć przedstawienie „Koza Kłamczucha” w wykonaniu artystów zaproszonych do przedszkola.
  Rogate Ranczo
29.11.2009

W dniu 21 października 2009 roku odbyła się jesienna wycieczka całego przedszkola do gospodarstwa Rogate Ranczo koło Zabierzowa. Zapraszamy do przeczytania artykułu logopedy- pani Ewy Szmaglińskiej zatytułowanego „Rogate Ranczo Tour- czyli wycieczka jako przestrzeń spotkania i dialogu osób”.
Do obejrzenia także galeria zdjęć z wycieczki

Krakowskie Spotkania Artystyczne Gaudium
9.10.2009

Przedszkolny Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu znów ma się czym pochwalić.  W tegorocznych XXXI Krakowskich Spotkaniach Artystycznych "Gaudium", w których wzięło udział 35 placówek z województwa małopolskiego, otrzymał wyróżnienie. :) Gratulacje dla naszych małych artystów!
  Gaudium
1.10.2009

30 września przedszkolny Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu wziął udział w Krakowskich Spotkaniach Artystycznych GAUDIUM. Przedstawienie "Cztery pory roku" zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności.

Nowy rok szkolny
1.09.2009

Witamy wszystkich po wakacjach! A przede wszystkim witamy wszystkie nowe Przedszkolaki: Adę, Bartosza, Beniamina, Daniela,  Dawida,  Gabrysię, Kamilę, Laurę, Ludwika, obie Martyny, Olę, Piotrka i Weronikę. Życzymy Wam samych miłych chwil w przedszkolu.

[ podstrona 56 z 70   początek ... | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | ... koniec ]