Przygoda z piłką nożną

Od najmłodszych lat, od kiedy zdrowie pozwalało Aleksander często wyjeżdżał na mecze piłkarskie oraz treningi, ponieważ jego brat jest piłkarzem a tato wiernym kibicem.

Miało i ma to na niego bardzo duży wpływ. Przebywając na meczach Oluś bardzo żywiołowo reaguje na sytuacje zmieniające się na boisku. Kiedy piłkarze grają dobrze, dopinguje ich krzycząc i bijąc brawa, a kiedy piłka wyjdzie na rzut rożny bądź aut krzyczy „ uuuuuuuuuu”.

Przebywając na meczach rozwinął się również towarzysko, zawsze przed meczem wita się ze wszystkimi siedzącymi wokoło poczym siada sam na ławce. Piłka nożna spowodowała, że znacznie rozwinął się intelektualnie, a także pod względem słownictwa. Nauczył się mówić „GOL”, a także „PIŁKA”, widząc brata ubranego w strój piłkarski zawsze krzyczy „GOL”!!! Aleksander bardzo lubi oglądać mecze piłkarskie, podczas których również bardzo żywiołowo reaguje na grę a także na zachowania piłkarzy, kiedy np. piłkarz się przewróci po faulu Oluś także się przewraca krzycząc „BAAACH”.
    Kiedy w domu pada hasło o wyjeździe na mecz Aleksander zawsze jest pierwszy przy drzwiach czekając na pozostałych.
Można powiedzieć że piłka przyczyniła się do znacznego wzrostu poziomu intelektualnego i fizycznego Aleksandra.

Danuta Rojek, mama Aleksandra