Weronika i przedszkole

Przygoda Weroniki z przedszkolem zaczęła się od Stowarzyszenia Dom Nadziei, a ściślej od zorganizowanych przez nie imprez dla naszych dzieci w tym przedszkolu. Odwiedziłam i zwiedziłam przedszkole w dniach otwartych. Weronice bardzo się podobało. Następnie uczestniczyliśmy w Klubie dla Dzieci i Rodziców.

Muszę przyznać, iż dość długo trwało zanim zapadła ostateczna decyzja- Weronika idzie do przedszkola. Szybko minęły wakacje i rozpoczął się nowy etap w życiu mojej córki. Systematyczne codzienne zajęcia, w których moje dziecko uczestniczy, ciekawe i fajne imprezy, na których bywam z moim dzieckiem, utwierdziły mnie w tym, że dobrze zrobiłam zapisując Weronikę do przedszkola. Wiem, że Weronika jest otoczona troskliwą opieką i zrozumieniem. Mnie udzielane są cenne wskazówki do dalszej pracy nad rozwojem mojego dziecka.

Małgorzata Sajak, mama Weroniki