Jak pomagamy dzieciom

W naszym przedszkolu dziecko nauczy się samodzielności,  komunikacji  i przestrzegania zasad.
I będzie się świetnie bawić :)

Przedszkole nasze stara się wykorzystywać wiele nowoczesnych metod pedagogicznych wspomagających rozwój dzieci.
   Oprócz tego utrzymujemy szeroką wspólpracę ze środowiskiem. Dzieci uczęszczają na zajęcia w sekcji ceramiki Nowohuckiego Centrum Kultury, systematycznie biorą udział w spektaklach teatralnych i koncertach w Szkole Muzycznej w Nowej Hucie.
Współpracujemy także z innymi przedszkolami, jesteśmy goścmi na imprezach organizowanych na ich terenie, zapraszamy gości do siebie. Prowadzmimy również zajęcia integracyjne z grupą dzieci z Prywatnego Przedszkola nr 18 na os. Kolorowym.
    Aby w pełni oddziaływać na dzieci zapewniając im maksymalną możliwość rozwoju korzystamy w naszej pracy z elementów różnych metod:

Wszystkie te działania mają na celu wprowadzenie naszych dzieci w różnorodny świat, które je otacza i nabywanie przez nie nowych doświadczeń.
    Od wielu lat jesteśmy placówką ćwiczeń dla studentów UP w Krakowie, którzy obserwują zajęcia prowadzone przez naszych pedagogów, a także uczestniczą w pracy przedszkola jako wolontariusze.