Integracja w naszym przedszkolu

Nasze Przedszkole na szeroką skalę prowadzi działania mające na celu integrację z lokalnym oraz szerszym środowiskiem.
Wychodzimy na spacery, chodzimy z dziećmi do sklepów,
jeździmy komunikacją miejską.
Uczestniczymy w "Rodzinnym kolędowaniu" oraz konkursie "Teatr mamy i taty" organizowanym przez Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida.

Współpracujemy z przedszkolami: Integracyjne Przedszkole Nr 109, Przedszkole "Bajeczka", Prywatnym Przedszkolem Nr18 oraz innymi placówkami.
Od czerwca 2016 zapoczątkowaliśmy inicjatywę Olimpiady Sportowej na którą będziemy zapraszać zaprzyjaźnione przedszkola.

Szkoły z którymi współpracujemy: Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 ul. Ptaszyckiego, SOSW Nr4 - zespół muzyczny "I o to chodzi", zapraszamy na nasze przedstawienia dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 88.
Utrzymujemy stały kontakt z poradniami psychologicznymi oraz miejskimi ośrodkami pomocy społecznej.
Przyjaźnimy się ze Stowarzyszeniem "Dom Nadziei"

Uczestniczymy w Mszach Świętych w kościółku Św. Bartłomieja w Mogile.
Chodzimy na przedstawienia m.in. do NCK, koncerty itp.
Współpracujemy z Radą Dzielnicy XVIII, Strażą Pożarną oraz Policją.

Jesteśmy placówką ćwiczeń dla Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego.
Jesteśmy otwarci na wolontariat, możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z  Gimnazjum Nr46.

Współpracujemy z różnymi organizacjami które wspierają nas w dążeniach o jak najlepszy start edukacyjny naszych przedszkolaków: Stowarzyszenie IWAK, Firmą Sabre, Fundacją Anny Dymnej " Mimo wszystko".