Kilka ważniejszych osiągnięć naszych dzieci

To nasze archiwalne osiagnięcia - wszystko to co się dzieje na bieżąco zobaczycie Państwo w aktualnościach i na Facebook.

OSIĄGNIĘCIA I WAŻNE WYDARZENIA - GALERIA ZDJĘĆ, DYPLOMÓW ITP

Napisali o nas:

"W świecie dziecięcej magii" - Gazeta Krakowska, 28 marca 2007

"W barwnym świecie magii" - Dziennik Polski, 28 marca 2007

Wybrane osiągnięcia:

Nagroda "Duża Buława Lajkonika" za przedstawienie teatralne pt "Wielkanocne wędrówki Pyzy" w VI Przeglądzie Teatralno-Muzycznym O Buławę Lajkonika.

15-18 kwietnia 2008
Dyplom za zajęcie I-ego miejsca w II Podgórskim Festiwalu Twórczości Taneczno-Teatralnej JEŻ 2008

marzec 2008

6 października 2006 nasze dzieci otrzymały III Nagrodę i Nagrodę Publiczności w Krakowskich Spotkaniach Artystycznych Gaudium za spektakl zatytułowany „Wędrówki Pyzy".
Nagroda została wręczona 6 października w Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Laureatów.
W październiku 2005 dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w Festiwalu Artystycznym Gaudium przedstawiając bajkę "Czerwony Kapturek". Mali artyści otrzymali wyróżnienie Jury i Nagrodę Publiczności.
2 października 2003 dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w Spotkaniach Artystycznych "Gaudium" w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Przedstawiliśmy bajkę pt "O smoku wawelskim". Mali aktorzy tańczyli, przedstawiali smoka, rycerzy, królewne, króla, szewczyka. Za nimi na ekranie były wyświetlane obrazy odpowiednie do przedstawianych scen w bajce.
Za tę bajkę dzieci otrzymały Nagrodę Publiczności.

Więcej zdjęć z występu można obejrzeć w dziale Zdjęcia.
Maj 2003 - "Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu" z naszego przedszkola wziął udział w Wiosennych Konfrontacjach Teatralno-Muzycznych "o Buławę Lajkonika" organizowanych przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana i Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych. Nasze maluchy wystšpiły z bajką muzyczną pt. "Królewna Pięknisia" według pomysłu pań: Ani Turczynowicz-Suszyckiej i Izy Gajdy. Obok zamieszczony jest tekst, który po tym występie ukazał się na łamach "Dziennika Polskiego". Zdjęcia z tego przedstawienia jak i z wielu innych imprez w dziale Zdjęcia
Styczeń 2003 - nasze dzieci otrzymały nagrody w konkursie plastycznym "Zimowe przygody" organizowanym pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych Nr 9 oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom o Obniżonej Sprawności Umysłowej "Jeż". W grupie wiekowej do 10 lat II miejsce zajął Kacperek Szczypór, III miejsce Piotruś Kot, natomiast Tadzio Jasonek otrzymał wyróżnienie. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu z udziałem przedstawiciela naszych laureatów Piotrusia Kota z mamą miało miejsce 30.04.2003 w kawiarence "Grosik" przy ul. Łanowej. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy
Grudzień 2002 - nasze dzieci otrzymały nagrody w konkursie plastycznym "Jesień chodzi już po lesie" organizowanym pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych Nr 9 oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom o Obniżonej Sprawności Umysłowej "Jeż". W grupie wiekowej do 10 lat I miejsce zajął Tadzio Jasonek, III miejsce Ola Wcisło, natomiast Jaś Christodulo otrzymał wyróżnienie.
Październik 2002 - "Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu", który tworzą dzieci naszego przedszkola, zajął V miejce na Krakowiskich Spotkaniach Artysycznych "Gaudium". Dzieci wystawiały przedstawienie pt. "W Cyrku", o którym można przeczytać w gazetce nr 1.. W listopadzie dzieci występowały w Filharmonii Krakowiskiej w ramach Koncertu Laureatów tych właśnie spotkań artystycznych. Na zdjęciu odbieramy nagrodę.
Czerwiec 2002 - udział w III Krakowskim Tygodniu Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Dzieci występowały na Rynku przedstawiając bajkę "O siedmiu krasnoludkach i śpiącej królewnie" oraz tańcząc z szarfami.
Rok 1995 - udział w Olipmiadzie Specjalnej organizowanej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.