Wakacje
1.07.2020

USMIECHNIETE SŁONECZKO - Ułóż Puzzle Online za darmo na Puzzle Factory

NIECH ŻYJĄ WAKACJE !!!

Drogie Dzieci, szanowni Rodzice, w pierwszy dzień wakacji dyrekcja Przedszkola 100 i pracownicy życzą Wam, żeby były one  słoneczne, ciepłe, wesołe, pełne niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim  bezpieczne i zdrowe.

W tym roku koronawirus pozbawił nas możliwości tradycyjnego zakończenia roku szkolnego, ale mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się wszyscy i nowy rok szkolny rozpocznie się bez zakłóceń.

Pozdrawiamy Was gorąco i ciepło, do zobaczenia!

Dowóz dzieci w roku szkolnym 2020/2021
23.06.2020

Informacje dotyczące dowozu dzieci od września 2020:

pismo z UMK WE

wniosek o dowóz

wniosek o zwrot kosztów

Dzień Ojca - najlepsze życzenia dla wszystkich Tatusiów
23.06.2020

Dzień Ojca | Byś Razem

Dzień Matki - najlepsze życzenia dla wszystkich Mam!
26.05.2020

UWAGA RODZICE,

KTÓRZY ZŁOŻYLI DEKLARACJE NA DYŻUR WAKACYJNY W SIERPNIU

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 100 w Krakowie informuje, iż  sprawowanie opieki nad dziećmi w okresie dyżuru wakacyjnego odbywać się będzie w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego.

Rodzice dzieci, którzy deklarowali potrzebę korzystania z dyżuru wakacyjnego w miesiącu sierpniu 2020 proszeni są o jej potwierdzenie poprzez odesłanie KARTY ZAPISU do 25  maja 2020 r. na adres mailowy przedszkola.

Przedszkole udostępni miejsca tylko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceniami MEN  z zastosowaniem obecnych kryteriów.

Dyrektor przedszkola

15.05.2020

Uwaga Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia WWR!

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpiczeństwa obowiązującymi na terenie placówki. Rodziców, którzy wyrażają chęć przyprowadzania dziecka na zajęcia, prosimy o podpisanie oświadczenia i przesłanie na e-mail przedszkola do dnia 20.05.2020. Zapoznanie się z procedurami i przesłanie oświadczenia będzie warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia. Zajęcia z wczesnego wspomagania na terenie placówki zostaną wznowione od 25.05.2020.

[ podstrona 1 z 51   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... koniec ]