Życzenia
10.04.2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć Państwu pogody ducha.
Oby sytuacja pandemii, którą obecnie przeżywamy,
dała nam możliwość głębokiego przeżycia tych Świąt.
Niech ten czas Zmartwychwstania będzie okazją
do pogłębienia relacji rodzinnych w naszych domach.

życzą Pracownicy oraz Dyretkor

Samorządowego Przedszkola nr 100

10.04.2020

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki!!

Jak już pewnie wiecie, kształcenie na odległość w szkołach i placówkach zostało przedłużone do 26 kwietnia br.

3.04.2020

Przypominamy o konkursie :)

Poniżej informacja o nim, która pojawiła się na facebook. Pamiętacie?

Kochane Przedszkolaki, Rodzice naszego Przedszkola!!
Zaczynamy akcję #Przedszkole100zostańwdomu
Będziecie dostawać propozycje prostych ćwiczeń gimnastycznych z elementami SI, kinezjologii edukacyjnej, terapii ręki. Pokażemy Wam jak łatwo zrobić fajne masy plastyczne, zaproponujemy zabawy muzyczne itp, itd. Kolorowanki 😁, ćwiczenia logopedyczne.... Róbcie zdjęcia, zostawiajcie wykonane prace gdy wrócimy z powrotem do przedszkola będziemy podziwiać Waszą pracę - już teraz ogłaszamy konkurs #Przedszkole100zostańwdomu - nagrody dla najbardziej aktywnych!! A może Wy rodzice macie jakieś pomysły, żeby ten czas był pożytecznie spędzony?
Info przekażcie innym rodzicom Przedszkola 100 😊😊😊
Pozdrawiamy

Dane osobowe
2.04.2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Urząd Ochrony Danych Osobowych, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, przygotował poradnik „Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania”. Jest to materiał, który zawiera najważniejsze informacje na temat bezpiecznego przetwarzania danych podczas kształcenia na odległość. Z poradnika mogą korzystać dyrektorzy szkół, nauczyciele, a także rodzice i uczniowie.

Dodatkowo opracowaliśmy zestaw dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa danych podczas kształcenia na odległość. Są to najważniejsze zasady, o których powinni pamiętać zarówno szkolni administratorzy, jak i nauczyciele oraz uczniowie, przygotowując się do lekcji online.

Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem i zasadami bezpieczeństwa. Proszę o przekazanie tych informacji nauczycielom z Państwa palcówki.

Mam nadzieję, że materiał przygotowany przez UODO i MEN wesprze Państwa w codziennej pracy.

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

31.03.2020

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego bloga opisującego wycieczki KLUBU Uroczego Podróżnika

Wiadomość od pani psycholog

Szanowni Państwo ,

Pragnę poinformować ,że w specjalnie dla Państwa w czasie trwania ogólnokrajowej kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa uruchamiam wirtualny gabinet psychologiczny.

Będę dostępna dla Państwa codziennie oprócz czwartku w godzinach przedpołudniowych od 8.00- 12.00, w czwartek od 13.00 – 15.00,  telefonicznie  lub przez Skype ( po wcześniejszym umówieniu ).

Pozdrawiam  Państwa oraz  moich małych Podopiecznych  i życzę nam wszystkim dużo zdrowia i optymizmu  😊, miejmy nadzieję  do zobaczenia wkrótce !:)

Anna Kowalska – psycholog

[ podstrona 3 z 51   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... koniec ]