Jak karnawał to karnawał :)
16.02.2021

U nas ostatni tydzień obfitował w bale. Dzieci z każdej grupy bawiły się w swojej sali, przebrane w przepiękne, kolorowe stroje. Muzyka grała a uśmiechy nie znikały z twarzy.

16.02.2021

SZANOWNI RODZICE!!!

W związku z pojawieniem się propozycji Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji tzw. „Modelu Edukacji Wspólnej” bardzo proszę o zapoznanie się z jego skróconą wersją.

Przybliżając Państwu temat pragnę wyjaśnić, że jest to plan włączenia wszystkich dzieci z niepełnosprawnościami do edukacji ogólnodostępnej, co w efekcie doprowadzi do likwidacji szkolnictwa specjalnego!!! Model ten zaczyna wchodzić w fazę wdrażania,  a pojawił się w przestrzeni publicznej stosunkowo późno, więc proszę wszystkich Państwa o zapoznanie się z jego wersja oficjalną.

Ze zdecydowanym sprzeciwem wobec tego pomysłu wystąpili dyrektorzy wszystkich placówek specjalnych oraz integracyjnych i poradni psychologiczno – pedagogicznych miasta Krakowa, który w formie listu przedstawiono władzom miasta oraz ukazał się też na konferencji konsultacyjno – informacyjnej z udziałem Małopolskiej Kurator Oświaty.

Na zebraniu Rady Rodziców z Państwa przedstawicielami uzgodniono zajęcie stanowiska w tej sprawie.

Bardzo proszę o poważne potraktowanie sprawy, bo chodzi tutaj o przyszłość Państwa dzieci i ich przyszłą edukację!!! Ewentualne uwagi proszę kierować do prezydium Rady Rodziców i autorów listu rodziców, a także do dyrektora przedszkola.

Informacje o pracy przeszszkola w miesiącach wakacyjnych
9.02.2021

Informujemy, że jest już dostępny harmonogram pracy krakowskich przedszkoli w miesiącach wakacyjnych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyżuru wakacyjnego w naszym przedszkolu. Zgłoszenia dzieci przyjmujemy od 1.04.2021.

Jadłospis 01-29.II.2021
1.02.2021

Jadłospis  1 - 5 lutego 2021

Jadłospis  8 - 12 lutego 2021

Jadłospis 15 - 19 lutego 2021

Jadłospis 22 - 29 lutego 2021

Setka
24.01.2021

Przesyłam najnowsze wieści o koteczce Setce.
Kicia skradła serce swojej opiekunce w domu tymczasowym :) Setka to
prawdziwy pieszczoch, uwielbia spać blisko opiekunki, pokazuje brzuszek
do głaskania i bardzo głośno mruczy domagając się uwagi.
Chce cały czas być w pobliżu człowieka, kładzie się blisko na przykład
na biurku z komputerem albo na kanapie. Bardzo lubi też swój drapaczek,
bawi się na nim oraz ucina drzemki w ciągu dnia.
Jest zdrowa i niedługo będzie miała sesję zdjęciową do ogłoszeń
adopcyjnych. Pięknie wszystko wyjada z miseczki i bezbłędnie korzysta z
kuwety, słowem: kociak idealny :)
W załączeniu zdjęcia Setki.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Setka bardzo prosi i przypomina o zbiórce podkładów, żwirku i pełnowartościowej karmy dla małych kotków.

Szkoła dla Rodziców
17.01.2021

Szanowni Państwo , począwszy od II semestru roku szkolnego 2020/21 ruszamy w naszym przedszkolu z zajęciami w ramach Szkoły dla Rodziców. Jest to  nowa oferta dla Państwa dotyczącą wsparcia w problemach wychowawczych z dziećmi.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemologiczną i konieczność dostosowania się do wymogów sanitarnych nasze zajęcia zaczynamy od indywidualnych konsultacji. Spotkania odbywać się będą w przedszkolu,  w gabinecie psychologa , w  poniedziałki w godzinach od 9:00- 10:30.

Zajęcia prowadzą Anna Kowalska - psycholog oraz Izabella Nowak - nauczyciel

Na spotkania  obowiązują  zapisy pod numerami  telefonu :

781 023 040 (Anna  K.)  oraz 600 465 274 (Izabella  N.).

Serdecznie zapraszamy !

[ podstrona 18 z 72   początek ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ... koniec ]