Jadłospis 04-29.I.2021

Jadłospis  25 - 29 stycznia 2021

Życzenia na Boże Narodzenie 2020 i Nowy Rok 2021

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia
Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
A blask gwiazdy betlejemskiej doda siły i cierpliwości
w pokonywaniu codziennych trudności oraz wzmocni
wiarę i nadzieję na lepsze jutro.
Niech nadchodzący Nowy Rok 2021
przynosi same dobre nowiny.

PRACOWNICY I DYREKCJA PRZEDSZKOLA NR 100

Nasza kotka :)

Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasze Przedszkole dołączyło do udziału w akcji wirtualnej adopcji zwierząt.

Naszym adopciakiem została podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy.

To bura, około 4-5 miesięczna kicia, znaleziona na terenie Mostostalu. Otrzymała imię SETKA 😉

Ponieważ Fundacja ma pod opieką około 250 kotów po różnych przejściach, Setka zwraca się do Państwa oraz do dzieci z ogromną prośbą:

Moi Drodzy Nowi Wirtualni Opiekunowie: W ramach gwiazdki dla zwierzaka bardzo proszę, abyście zechcieli podarować pozostałym ogonkom: żwirek, podkłady higieniczne oraz pełnowartościową karmę dla małych kotków. Wszystkie Wasze dary pozbiera Beata Duda-Szewczyk i przywiezie je do Fundacji na początku lutego. W imieniu swoim i pozostałych kociaków z góry dziękuję Wam za ogromne i gorące serca. Mruczę bardzo głośno SETKA”

A teraz kilka słów od Pani Katarzyny  Gortat – zajmującej się wirtualnymi adopcjami:

„Kicia jest bardzo sympatyczna, uwielbia przytulanie, pięknie je wszystko z miseczki, śpi w łóżku przy kaloryferze oraz kocha zabawę. Jej ulubioną zabawką jest pluszowa myszka, nosi ją w pyszczku i czasem aportuje jak piesek. Bardzo głośno miauczy, zwłaszcza jak domaga się uwagi, można z nią też porozmawiać, reaguje na głos i zaczyna miauczeć.
W zeszłym tygodniu miała szczepienie i została zaczipowana dla bezpieczeństwa.
W załączeniu kilka zdjęć. Kotka będzie zmieniać przed świętami dom tymczasowy, więc na pewno zapytam w nowym roku o nowe zdjęcia.
Ponadto, z racji powoli zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy jako Fundacja Stawiamy na Łapy, złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Przede wszystkim dużo zdrowia i pomyślności, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, ciepłej i rodzinnej atmosfery świątecznej oraz szczęścia w Nowym Roku, by był lepszy pod każdym względem od roku poprzedniego. Przedszkolakom życzymy samych sukcesów, dużo radości i uśmiechu każdego dnia. Dziękujemy również za empatię oraz za bycie z nami jako Opiekunowie wirtualni
naszych podopiecznych i wspólnie niesioną pomoc bezdomnym kociakom :)

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Gortat”

Beata DSzewczyk

Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Naszym adopciakiem została podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy.

Jadłospis 14-31.XII.2020
12.12.2020

Jadłospis 14 - 18 grudnia 2020

Jadłospis 21 - 24 grudnia 2020

Jadłospis 28 - 31 grudnia 2020

Drodzy Rodzice!

Ważne informacje związane z pracą przedszkola w okresie 24.12. 2020 - 17.01.2021. Prosimy o zapoznanie się z pismem pani Dyrektor.

Jadłospis 30.XI-11.XII.2020

Jadłospis 30 listopada - 4 grudnia 2020