3.04.2020

Przypominamy o konkursie :)

Poniżej informacja o nim, która pojawiła się na facebook. Pamiętacie?

Kochane Przedszkolaki, Rodzice naszego Przedszkola!!
Zaczynamy akcję #Przedszkole100zostańwdomu
Będziecie dostawać propozycje prostych ćwiczeń gimnastycznych z elementami SI, kinezjologii edukacyjnej, terapii ręki. Pokażemy Wam jak łatwo zrobić fajne masy plastyczne, zaproponujemy zabawy muzyczne itp, itd. Kolorowanki 😁, ćwiczenia logopedyczne.... Róbcie zdjęcia, zostawiajcie wykonane prace gdy wrócimy z powrotem do przedszkola będziemy podziwiać Waszą pracę - już teraz ogłaszamy konkurs #Przedszkole100zostańwdomu - nagrody dla najbardziej aktywnych!! A może Wy rodzice macie jakieś pomysły, żeby ten czas był pożytecznie spędzony?
Info przekażcie innym rodzicom Przedszkola 100 😊😊😊

Dane osobowe
2.04.2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Urząd Ochrony Danych Osobowych, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, przygotował poradnik „Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania”. Jest to materiał, który zawiera najważniejsze informacje na temat bezpiecznego przetwarzania danych podczas kształcenia na odległość. Z poradnika mogą korzystać dyrektorzy szkół, nauczyciele, a także rodzice i uczniowie.

Dodatkowo opracowaliśmy zestaw dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa danych podczas kształcenia na odległość. Są to najważniejsze zasady, o których powinni pamiętać zarówno szkolni administratorzy, jak i nauczyciele oraz uczniowie, przygotowując się do lekcji online.

Zachęcam do zapoznania się z poradnikiem i zasadami bezpieczeństwa. Proszę o przekazanie tych informacji nauczycielom z Państwa palcówki.

Mam nadzieję, że materiał przygotowany przez UODO i MEN wesprze Państwa w codziennej pracy.

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

31.03.2020

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego bloga opisującego wycieczki KLUBU Uroczego Podróżnika

Wiadomość od pani psycholog
24.03.2020

Szanowni Państwo ,

Pragnę poinformować ,że w specjalnie dla Państwa w czasie trwania ogólnokrajowej kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa uruchamiam wirtualny gabinet psychologiczny.

Będę dostępna dla Państwa codziennie oprócz czwartku w godzinach przedpołudniowych od 8.00- 12.00, w czwartek od 13.00 – 15.00,  telefonicznie  lub przez Skype ( po wcześniejszym umówieniu ).

Pozdrawiam  Państwa oraz  moich małych Podopiecznych  i życzę nam wszystkim dużo zdrowia i optymizmu  😊, miejmy nadzieję  do zobaczenia wkrótce !:)

Anna Kowalska – psycholog

Kształcenie na odległość, nowe regulacje prawne
24.03.2020

Weszły w życie nowe przepisy regulujące prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.  Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r.  do 10 kwietnia 2020 r.

Komunikat MEN

DRODZY RODZICE, KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!!!
22.03.2020

DRODZY RODZICE, KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!!!

Jak już wiecie, decyzją władz państwa, przerwa w funkcjonowaniu placówek oświatowych spowodowana epidemią koronawirusa, została przedłużona do Świąt Wielkanocnych. Czyli przewidywany, prawdopodobny powrót do normalnego funkcjonowania, o ile sytuacja w kraju się poprawi, przewidziany jest na 14 kwietnia.

Wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji, zarówno Wy, jak i My ciężko to przeżywamy.

Wiemy, że trudno jest na dłuższy czas pozbawić nasze dzieci specjalistycznej pomocy. Bardzo prosimy – korzystajcie z naszych propozycji zabaw i zajęć. Zaglądajcie na nasz facebook - tam codziennie nowe pomysły zabaw i ćwiczeń. Bawcie się i ćwiczcie z Waszymi dziećmi w domach! Dzwońcie do nas w trudnych chwilach. Wspierajmy się nawzajem!!!

Dyrekcja jest każdego dnia w Przedszkolu w godzinach 8 – 14, pod nr tel: 12 6443685 i 660 637 549.

Życzymy zdrowia, wytrwałości i  cierpliwości!!!

Tęsknimy za Wami!!!

Do zobaczenia.