21.03.2020

18.03.2020

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Specjalnego Nr 100 w Krakowie informuje, że rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 została zakończona. Ze względu na  ograniczona ilość miejsc przyjęto 7 nowych dzieci. Osoby, które nie dostarczyły jeszcze wymaganych dokumentów proszone są o przesłanie ich drogą mailową w postaci scanu na adres: przedszkolespecjalne100@gmail.com.

Wzory karty zapisu i wniosku w załaczniku.
Iwona Romanek

13.03.2020

W ZWIĄZKU Z DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ W DNIACH OD 12 DO 25 MARCA 2020 R. ZWIĄZANĄ Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA, DYREKTOR SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 100 W KRAKOWIE, OS. UROCZE 15 INFORMUJE, ŻE W WAŻNYCH SPRAWACH KONTAKT BĘDZIE MOŻLIWY POD NUMERAMI TELEFONÓW:

660 637 549,

607 602 697

AKTUALNE INFORMACJE O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI BĘDĄ ZAMIESZCZANIE NA PORTALU EDUKACYJNYM I STRONACH MEN.

Z POWAŻANIEM

IWONA ROMANEK

Od 12 do 25 marca 2020
13.03.2020

Zawieszenie zajęć w przedszkolach na terenie całego kraju

Zawieszenie zajęć

DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ Z DNIA 11 MARCA 2020 R.

- Od poniedziałku , czyli od 16 marca 2020 r. wszystkie szkoły, ale także placówki przedszkolne przestają przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opiekę

- Od dnia jutrzejszego zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci najmłodszych w przedszkolach i szkołach podstawowych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego w szczególnych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do szkół, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych zajęć.

- Dotyczy to także zajęć w ramach WWRD.

Szczegółowe informacje na stronie MEN

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA
1.03.2020

Szanowni Państwo,
w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa, proszę o nieprzysyłanie chorych dzieci do przedszkola. Dzieci z kararem, kaszlem czy innymi objawami chorobowymi będą odsyłane do domu.

Jeżeli nie mieli Państwo kontaktu z osobami chorymi i nie przebywali w miejscach występowania ognisk wirusa, to nie mają Państwo powodów do obaw.
Jeżeli Państwo lub Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne,  proszę o bezzwłoczne powiadomienie najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej i zgłoszenie się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Informuję również, że rodzicom dziecka do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, należy się zasiłek opiekuńczy.

W przypadku dodatkowych wątpliwości mogą Państwo zadzwonić na bezpłatną infolinię Ministerstwa Zdrowia tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

[ podstrona 25 z 72   początek ... | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | ... koniec ]