Występ na Rynku
19.06.2003

12 czerwca 2003 dzieci z naszego przedszkola występowały na Rynku Głównym z okazji IV Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Dzieci przedstawiły dwa układy taneczne.
  Uznanie Prezydenta Miasta Krakowa
19.06.2003

"Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu" otrzymał wyrazy uznania "za pracę i zaangażowanie w przygotowaniu występu podczas Konfrontacji Teatralno - Muzycznych O Buławę Lajkonika" od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
  "Jaś i Małgosia" w Teatrze Ludowym
28.05.2003

Część naszych dzieci była 20.05.2003 w prawdziwym teatrze. Obejrzały w Teatrze Ludowym bajkę pt. "Jaś i Małgosia". Sam pobyt w teatrze jak i oglądane przedstawienie było dla dzieci bardzo dużym przeżyciem.
  Konkurs na pracę plastyczną
28.05.2003

W zorganizowanym w naszym przedszkolu Konkursie na Pracę Plastyczną Wiosny największą ilość głosów zdobyły dwie pracę: "Krokusy" – wyklejanka wykonana przez Krzysia Cubera z grupy V "Myszki" według pomysłu pani Iwony Romanek ,oraz "Wiosna na łące" – Kasi Małas z grupy III wykonana według pomysłu i przy pomocy pani Eli Wybituły. Serdecznie gratulujemy dzieciom i paniom.
  Odwiedziny "Grupy Inicjatywnej"
28.05.2003

Zaproszeni goście "Grupy incjatywnej" Stowarzyszenia Pomocy Obywatelskiej im. Anny Fiszerowej: p. Bogdana Pilichowska i p. Franciszek Stolot odwiedzili dnia 28.04.2003 nasze przedszkole. Z zainteresowaniem i wzruszeniem rozmawiali z dziećmi oraz oglądali sale zabaw.
  "Zimowe przygody"
28.05.2003

Z radością informujemy iż nasze dzieci otrzymały nagrody w konkursie plastycznym „Zimowe przygody” organizowanym pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych Nr 9 oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom o Obniżonej Sprawności Umysłowej "Jeż". W grupie wiekowej do 10 lat II miejsce zajął Kacperek Szczypór, III miejsce Piotruś Kot, natomiast Tadzio Jasonek otrzymał wyróżnienie. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu z udziałem przedstawiciela naszych laureatów Piotrusia Kota z mamą miało miejsce 30.04.2003 w kawiarence "Grosik" przy ul. Łanowej. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy.

[ podstrona 52 z 53   początek ... | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 ]