Św. Mikołaj w przedszkolu
12.12.2011

Mikołaj 2011Jak co roku dzieci z naszego przedszkola odwiedził święty Mikołaj przynosząc mnóstwo prezentów. Ten długo oczekiwany dzień nastąpił piątego grudnia 2011 roku. Paczki w których znalazły się słodycze, kosmetyki, kolorowanki i książki ufundowali sponsorzy współpracujący z Republiką Marzeń Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Spotkanie z Mikołajem zostało przygotowane przez nauczycieli A. Turczynowicz-Suszycką i I. Nowak. Wręczenie prezentów poprzedził spektakl w którym wystąpiły zawsze chętne do pomocy mamy naszych przedszkolaków: p. Izabela Cieślak - mama Karolka oraz p. Bożena Tkaczyk - mama Piotrusia. Profesjonalne przygotowania przedstawienia oraz aktorów zapewnił nam udział Marcela Wiercichowskiego - aktora teatru Bagatela, który wcielił się w rolę św. Mikołaja. Oprawę muzyczną do spektaklu przygotował Miłosz Konarski - syn naszej koleżanki Moniki Konarskiej. Jedną z głownych ról odegrała uczennica 5 klasy szkoły muzycznej Julia Turczynowicz-Suszycka. Przedstawienia pełne muzyki, światła i tańca wzbudziło u naszych dzieci aplauz i wielką radość. Każdy chętnie przytulał się i siadał na kolanach Mikołaja, a zdjęcie w towarzystwie aniołów, renifera i Mikołaja pozostanie pamiątką po minionym wydarzeniu.

Z niecierpliwością będziemy oczekiwali kolejnego spotkania ze św. Mikołajem.

Wszystkie zdjęcia ze spotkania z Mikołajem są w naszej galerii

Gaudium 2011
19.10.2011

Występować każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.(...)
bo ja się wcale nie chwalę
ja po prostu niestety mam talent.

Nasi gwiazdorzy wystąpili na wielkiej scenie NCK z przedstawieniem

"Jak kotki zwierzeta mlekiem częstowały"

( przygotowały i prowadziły:Iwona RomanekI Monika Konarska  )

Wycieczka do ZOO
14.09.2010

W dniu 24.06.2010 roku dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do ogrodu zoologicznego. Więcej informacji na temat wycieczki znajdą Państwo w artykule w formie fotoreportażu zamieszczonego w dziale Artykuły
  Przygody rozbójnika Rumcajsa
8.10.2009

W dniu 8 października 2009 roku dzieci z grupy I „Zajączki”, VI „Pajacyki” i VII „Biedroneczki” obejrzały na scenie teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury spektakl zatytułowany „Przygody rozbójnika Rumcajsa” w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia z Będzina.
Natomiast wszystkie przedszkolaki mogły w dniu 10 listopada 2009 roku obejrzeć przedstawienie „Koza Kłamczucha” w wykonaniu artystów zaproszonych do przedszkola.
  Rogate Ranczo
29.11.2009

W dniu 21 października 2009 roku odbyła się jesienna wycieczka całego przedszkola do gospodarstwa Rogate Ranczo koło Zabierzowa. Zapraszamy do przeczytania artykułu logopedy- pani Ewy Szmaglińskiej zatytułowanego „Rogate Ranczo Tour- czyli wycieczka jako przestrzeń spotkania i dialogu osób”.
Do obejrzenia także galeria zdjęć z wycieczki

Krakowskie Spotkania Artystyczne Gaudium
9.10.2009

Przedszkolny Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu znów ma się czym pochwalić.  W tegorocznych XXXI Krakowskich Spotkaniach Artystycznych "Gaudium", w których wzięło udział 35 placówek z województwa małopolskiego, otrzymał wyróżnienie. :) Gratulacje dla naszych małych artystów!

[ podstrona 56 z 70   początek ... | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | ... koniec ]