Konkurs na pracę plastyczną
28.05.2003

W zorganizowanym w naszym przedszkolu Konkursie na Pracę Plastyczną Wiosny największą ilość głosów zdobyły dwie pracę: "Krokusy" – wyklejanka wykonana przez Krzysia Cubera z grupy V "Myszki" według pomysłu pani Iwony Romanek ,oraz "Wiosna na łące" – Kasi Małas z grupy III wykonana według pomysłu i przy pomocy pani Eli Wybituły. Serdecznie gratulujemy dzieciom i paniom.
  Odwiedziny "Grupy Inicjatywnej"
28.05.2003

Zaproszeni goście "Grupy incjatywnej" Stowarzyszenia Pomocy Obywatelskiej im. Anny Fiszerowej: p. Bogdana Pilichowska i p. Franciszek Stolot odwiedzili dnia 28.04.2003 nasze przedszkole. Z zainteresowaniem i wzruszeniem rozmawiali z dziećmi oraz oglądali sale zabaw.
  "Zimowe przygody"
28.05.2003

Z radością informujemy iż nasze dzieci otrzymały nagrody w konkursie plastycznym „Zimowe przygody” organizowanym pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych Nr 9 oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom o Obniżonej Sprawności Umysłowej "Jeż". W grupie wiekowej do 10 lat II miejsce zajął Kacperek Szczypór, III miejsce Piotruś Kot, natomiast Tadzio Jasonek otrzymał wyróżnienie. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu z udziałem przedstawiciela naszych laureatów Piotrusia Kota z mamą miało miejsce 30.04.2003 w kawiarence "Grosik" przy ul. Łanowej. Nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy.
  Strona internetowa już działa
28.05.2003

Od dnia 20 maja działa już strona internetowa naszego przedszkola. Są tutaj dostępne wszystkie numery gazetki, aktualności, ogólne informacje o przedszkolu, zdjęcia i galeria prac dzieci. Strona jest cały czas uzupełniana, niektóre działy są jeszcze nie dokończone ale postaram się to jak najszybciej zrobić. Wszystkie uwagi proszę przesyłać na e-mail (Kliknij "Kontakt") lub dopisywać w komentarzach.

[ podstrona 70 z 70   początek ... | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 ]