Nowy rok szkolny
23.09.2006

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Witamy wszystkie dzieci po wakacjach, a szczególnie te, które przedszkolakami są od września:
Natalkę, Filipa, Patryka, Gabrysię, Izę, Kamila, Justynkę, Hanię i Filipa.

Dziecko w świecie Wiary
19.03.2006

Zapraszamy do przeczytania nowego artykułu pt "Dziecko w świecie Wiary", który jest dostępny w dziale artykuły
  Przedstawienia i koncert
21.01.2006

Niedawno wszystkie nasze przedszkolaki mogły nie tylko że obejrzeć, ale część z nich mogła nawet włączyć się w spektakl pt. „Jak to Smok zrobił jeden niefortunny skok” w wykonaniu przybyłych do naszej placówki artystów Teatru Otwartego.

Niektóre przedszkolaki obejrzały ponadto w Nowohuckim Centrum Kultury przedstawienie pt. „Wigilijna noc Piotrusia” oraz wysłuchały koncertu świątecznego kolęd i pastorałek w Szkole Muzycznej im M.Karłowicza w Krakowie.

Konkurs na place platyczne listopada
21.01.2006

W konkursach na prace plastyczne miesięcy listopada i stycznia tym razem zwyciężyły dzieła zatytułowane: „Jeż” wykonane przez Martę Jamborską z grupy I „Zajączki” pod kierunkiem pani Joli Sedlak (praca miesiąca listopada) oraz „Zimowy obrazek” Sebastiana Dziedzica, również z grupy I „Zajączki”.

Gratulujemy małym artystom !

Przedświąteczne spotkanie
21.01.2006

W dniu 27 grudnia 2005 tradycyjnie już zebraliśmy się: dzieci, rodzice i personel naszej placówki na przedświątecznym spotkaniu. Rodzice obejrzeli jasełka w wykonaniu swoich pociech wspieranych przez dorosłych, a następnie wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołów śpiewając kolędy i rozmawiając ze sobą.
  Święty Mikołaj w Przedszkolu
16.01.2006

Dnia 6 grudnia, jak niezmiennie co roku, przybył do naszego przedszkola tak długo oczekiwany Święty Mikołaj, aby obdarować nasze kochane maluchy wspaniałymi paczkami i wspólnie pobawić się z nimi tańcząc i śpiewając. Towarzyszyły mu cztery anioły, w tym jeden niezwykle umuzykalniony, grający na gitarze i śpiewający nastrojowe piosenki. Zostaliśmy wszyscy obdarowani przez gości lalką-aniołem wykonaną w Teatrze Groteska. Ufamy, iż będzie to dobry Anioł Stróż czuwający nad naszym przedszkolem.

[ podstrona 64 z 70   początek ... | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | ... koniec ]