Nowy rok szkolny
1.09.2009

Witamy wszystkich po wakacjach! A przede wszystkim witamy wszystkie nowe Przedszkolaki: Adę, Bartosza, Beniamina, Daniela,  Dawida,  Gabrysię, Kamilę, Laurę, Ludwika, obie Martyny, Olę, Piotrka i Weronikę. Życzymy Wam samych miłych chwil w przedszkolu.
  Wakacje
1.07.2009

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody i dobrej zabawy. Do zobaczenia we wrześniu.
  Festyn "Święto Rodziny"
26.05.2009

26 maja 2009 gościliśmy w ogrodzie naszego przedszkola licznych przedstawicieli rodzin naszych przedszkolaków na Festynie "Święto Rodziny".
  O żabkach w czerwonych czapkach
31.03.2009

31 marca 2009 nasze przedszkolaki wystąpiły w Domu Kultury im. Jordana w ramach przeglądu „O buławę Lajkonika” z przedstawieniem „O żabkach w czerwonych czapkach”. Kolejny już raz nasze dzieci będą miały okazje zaprezentowania swoich aktorskich talentów powtarzając ten spektakl 1 czerwca 2009 roku na plenerowej scenie w Parku Jordana.
  Festyn Rodzinny
21.05.2009

W dniu 26.05.2009 o godz. 9.30 zapraszamy przedszkolaków i ich rodziny na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w naszym ogrodzie. Przewidujemy następujące atrakcje:
  • kiełbaski z grila
  • ciasto i napoje
  • jazda konna
  • dmuchany zamek
  • pokaz straży miejskiej
  • zabawy ruchowe
Zapraszamy!

Kiermasz ozdób świątecznych
27.01.2009

W tym roku w okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu, po raz pierwszy zresztą w jego dotychczasowej wieloletniej historii, kiermasz ozdób świątecznych. Wyroby dzieci i pań z naszego przedszkola sprzedawane były również na Uniwersytecie Pedagogicznym. Zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup zabawek dla naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że nasze świąteczne ozdoby spodobały się Państwu i zechcieliście je dla siebie zakupić.

[ podstrona 57 z 70   początek ... | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | ... koniec ]