Kiermasz ozdób świątecznych
27.01.2009

W tym roku w okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu, po raz pierwszy zresztą w jego dotychczasowej wieloletniej historii, kiermasz ozdób świątecznych. Wyroby dzieci i pań z naszego przedszkola sprzedawane były również na Uniwersytecie Pedagogicznym. Zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup zabawek dla naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że nasze świąteczne ozdoby spodobały się Państwu i zechcieliście je dla siebie zakupić.
  Jasełka i spotkanie z rodzicami
10.12.2008

Trudno nam już wyobrazić sobie w naszym przedszkolu okres przedświąteczny bez tradycyjnego spotkania z rodzicami, rodzeństwem i najistotniejszego jego momentu czyli przedstawienia jasełkowego w wykonaniu naszych przedszkolaków. W tyk roku miało ono miejsce w dniu18 grudnia. Po wzruszeniach jakie dostarczyły nam swoim występem dzieciaki zasiedliśmy wspólnie do stołów, gdzie mogliśmy porozmawiać i nacieszyć się swoją obecnością. O przygotowaniach do jasełkowego przedstawienia również mogą Państwo przeczytać w naszej gazetce.
  Magia siana
11.12.2008

11 grudnia 2008 roku natomiast zapachniało w naszym przedszkolu sianem a to za sprawą terapii z wykorzystaniem tego materiału, która się u nas odbywała w tym dniu. Nieco więcej o tym „pachnącym wydarzeniu” mogą Państwo przeczytać w artykule w tym numerze naszej gazetki.
  Św. Mikołaj w wozie strażackim
8.12.2008

Z pewnym opóźnieniem w tym roku, bo dopiero 8 grudnia przybył do naszego przedszkola, tak zawsze z niecierpliwością oczekiwany, Święty Mikołaj. Ale za to jak przybył- wjechał do naszego przedszkolnego ogrodu wozem strażackim na sygnale (jakby chcąc nadrobić stracony czas) i wszedł po drabinie przez okno. A to długie oczekiwanie na siebie wynagrodził stęsknionym maluchom nie tylko wspaniałymi prezentami, ale przede wszystkim osobistym przywitaniem się z każdym z dzieci . Nie codziennie można podać rękę Świętemu Mikołajowi- nie prawdaż?
  "Muzyka na ulicy"
4.12.2008

W dniu 1 grudnia nasi mali melomanii z grupy I „Zajączki” mieli szczęście wysłuchać w Filharmonii Krakowskiej kolejnego koncertu z cyklu koncertów dla dzieci zatytułowanego „Muzyka na ulicy”. Dziękujemy rodzicom , którzy dowieźli swoje dzieci do filharmonii

W dniu 3 grudnia 2008 roku część dzieci z naszego przedszkola obejrzało w NCK-u przedstawienie zatytułowane „Tańcząca choinka”. Wprowadziło ono maluchy w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
  Wycieczka do Gruszowa
15.10.2008

W dniu 14 października 2008 roku odbyła się jesienna wycieczka integracyjna do gospodarstwa agroturystycznego w Gruszowie. Cieszy nas szczególnie liczna obecność na tej wycieczce rodziców naszych dzieciaków.

[ podstrona 58 z 70   początek ... | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | ... koniec ]