Zajączki i Pajacyki w teatrze
13.10.2008

W dniu 8 października 2008 roku dzieci z grupy I "Zajączki" i VI "Pajacyki" obejrzały na scenie teatralnej Nowohuckiego centrum Kultury spektakl "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Teatru im. A. Mickiewicza z Częstochowy. Ponownie dzieci z grupy I "Zajączki" mogły obejrzeć przedstawienie na tej samej scenie w dniu 4 listopada 2008 roku. Tym razem było to spektakl Teatru Lalek RABCIO- Rabka Zdrój zatytułowany "Miś Tymoteusz RYM CIM CI".
  O żabkach w czerwonych czapkach
30.09.2008

Dzieci z naszego przedszkola wystąpiły 30 września 2008 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w ramach Krakowskich Spotkań Artystycznych Gaudium w przedstawieniu opartym na tekście H. Bechlerowej „O żabkach w czerwonych czapkach” przygotowanym przez panie: Ewę Łabuz i Iwonę Lewinowską. Przedstawienie to zdobyło nagrodę publiczności i wyróżnienie od Jury. Naszym małym aktorom i reżyserkom przestawienia serdecznie gratulujemy.
  Duża Buława Lajkonika
8.06.2008

15 kwietnia 2008 roku grupa naszych przedszkolaków ponownie wystąpiła z przedstawieniem „Wielkanocne wędrówki Pyzy”, tym razem w Centrum Młodzieży im. dr. Jordana w ramach Przeglądu Teatralno- Muzycznego „O Buławę Lajkonika”. Nasze dzieci dostały nagrodę „DUŻĄ BULAWĘ LAJKONIKA” i zaproszenie do występu w Parku Jordana w dniu 6 czerwca.
Na zdjęciu: wręczenie nagrody na Rynku Krakowskim.

Festyn Rodzinny
8.06.2008

28 maja 2008 roku po raz pierwszy w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy Festyn Rodzinny, na który zaprosiliśmy rodziców, dziadków oraz dzieci z rodzeństwem. Przybyli tłumnie, świetnie bawiąc się w naszym przedszkolnym ogrodzie, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji
  Wykład o potrzebach dzieci