25.02.2008

20 grudnia 2007 roku wieczorem w świąteczną atmosferę wprowadziło nas przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wszystkich przedszkolaków. Potem spotkaliśmy się przy wspólnym stole, gdzie mogliśmy wspólnie pośpiewać kolędy i porozmawiać.
  Św. Mikołaj
25.01.2008

W tym roku nieco wcześniej- bo już 5 grudnia odwiedził nas w przedszkolu, tak zawsze z niecierpliwością oczekiwany przez dzieciaki, Święty Mikołaj. Dla niektórych spośród naszych maluchów było to pierwsze spotkanie ze świętym, ileż towarzyszyło temu niesamowitych emocji:.. i radość, że wreszcie jest z nami... i pewna obawa, przecież to w końcu najprawdziwszy święty zawitał w nasze progi. Dzieci otrzymały wspaniałe prezenty, ale same też obdarowały swojego ukochanego gościa upieczonymi przez siebie pierniczkami.
  W FILHARMONII
25.10.2007

Nasi mali melomani z grupy I „Zajączki” mieli okazję wysłuchać w dniu 12. 10. 2007 roku w sali Filharmonii pierwszego koncertu z cyklu Koncertów dla Dzieci zatytułowanego „Czas jesieni”. W bieżącym sezonie koncerty mają ukazać najmłodszej widowni uroki „Sześciu muzycznych pór roku”. Wróciliśmy do przedszkola nie tylko urzeczeni jesienią, ale też z postanowieniem uczestniczenia w następnych koncertach.
Dziękujemy bardzo rodzicom naszych dzieci, którzy dowieźli je do Filharmonii.
  Sobotnie spotkanie
26.10.2007

W dniu 20. 10. 2007 roku odbyło się w naszym przedszkolu wspólne spotkanie rodziców, dzieci, psychologa i nauczycieli. Rodzice mieli okazję porozmawiać, podzielić się informacjami i wymienić doświadczenia zdobyte w opiece i wychowaniu swoich dzieci. Nauczyciele poprowadzili wspólną zabawę wykorzystując metodę ruchu rozwijającego W. Sherborne. Podczas poczęstunku wyrażono chęć spotykania się, co miesiąc w sobotnie przedpołudnie. Rodzice podali pierwsze tematy, które chcieliby omawiać w swoim gronie. Na prośbę nauczycieli obiecali wymyślić nazwę dla swojej grupy. Następne spotkanie odbędzie się pod koniec listopada. Serdecznie zapraszamy!!!
  ZEBRANIE Z RODZICAMI
5.09.2007

Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 19 września (środa) o godz. 1600.

NOWY ROK SZKOLNY
1.09.2007

W dniu 3 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole czynne od 6.00 - 16.30.

[ podstrona 61 z 70   początek ... | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | ... koniec ]