16.06.2007

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu odbędzie się we wtorek 19.06.2007 o godz. 1000. Zapraszamy.
4.06.2007

Z radością informujemy, że w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnictwa Specjalnego "Nasza Gazetka - Uroczy Przedszkolaczek" otrzymała Wyróżnienie  za wysoki poziom ogólny pisma oraz efektywne włączanie rodziców w pracę redakcyjną.
Jury przyznało wyróżnienia indywidualne dla:
• Pana Sebastiana Nowakowskiego za artykuły „Wspomnienia Puchatka" oraz „Dla Tadzia chciałbym nauczyć się śpiewać choć jedną kołysankę”
• Pani Marty Bejdy za artykuł „Hania do kochania”
• Pani Beaty Zaprzelskiej za artykuł „Szymon drugi rok w przedszkolu”
• Pani Małgorzaty Kwiatkowskiej za „Chłopiec w piżamce”
Serdecznie Gratulujemy!

2.06.2007

Z okazji swojego święta dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego koło Niepołomic. Pogoda dopisała i wycieczka była pełna atrakcji. Przedszkolaki bawiły się na placu zabaw, oglądały i głaskały zwierzęta, robiły masło i piekły kiełbaski. Była też przejażdżka wozem po polnych drogach.
  Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu
29.03.2007

Dnia 27 marca 2007 r. dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności na scenie Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży. Odbył się tam przegląd zespołów teatralnych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Nasi mali artyści z przejęciem wcielili się w swoje role  w przedstawieniu "Wędrówki Pyzy".
16.02.2007

Dnia 6 lutego 2007 roku obchodziliśmy uroczyście w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzieci ponownie wystąpiły w jasełkach dziękując w ten sposób swoim babciom i dziadkom za ich serce i troskę, którą ich na co dzień otaczają.
  Koncert w Filharmonii
15.01.2007

W dniu 12 stycznia 2007 roku dzieci z grupy I wysłuchały w Filharmonii Krakowskiej koncert pt. „Kuligiem po Polsce”. Po raz pierwszy nasi podopieczni mogli być na koncercie w filharmonii. Dostarczył on im niezapomnianych wrażeń.

[ podstrona 62 z 70   początek ... | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | ... koniec ]