Koncert w Filharmonii
15.01.2007

W dniu 12 stycznia 2007 roku dzieci z grupy I wysłuchały w Filharmonii Krakowskiej koncert pt. „Kuligiem po Polsce”. Po raz pierwszy nasi podopieczni mogli być na koncercie w filharmonii. Dostarczył on im niezapomnianych wrażeń.
  Jasełka 2006
25.12.2006

19 grudnia 2006 roku wieczorem w przedświąteczną atmosferę wprowadziło nas przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wszystkich przedszkolaków. Tradycyjnie już przy szopce zgromadzili się Matka Boska z dzieciątkiem i świętym Józefem, aniołowie, pastuszkowie i trzej królowie. Potem spotkaliśmy się przy wspólnym stole, gdzie mogliśmy porozmawiać. Więcej o naszych jasełkach mogą Państwo przeczytać w artykule wewnątrz ostatniej gazetki

Nagroda dla naszej gazetki
2.12.2006

Z radością przypominamy, o czym już Państwo zapewne wiedzą, że „Nasza Gazetka. Uroczy Przedszkolaczek” otrzymała (po raz kolejny zresztą) w ubiegłym roku szkolnym Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnictwa Specjalnego Nasza Gazetka. O dużym uznaniu dla Państwa- rodziców jako współredaktorów gazetki świadczą indywidualne wyróżnienia jakie dostali za swoje artykuły Państwo Daria i Krzysztof Kieruzalowie i Ewa i Piotr Augustyniakowie. Gratulujemy wszystkim!
  Wizyta w Teatrze Ludowym
30.11.2006

W dniu 15 listopada 2006 roku dzieci z grupy „Zajączki” obejrzały na deskach Teatru Ludowego spektakl zatytułowany „Pyza na polskich dróżkach”. Bawiąc się świetnie tym razem jako widzowie mogły jednocześnie powspominać swoje niedawne sceniczne występy.
  Wycieczka w góry
19.11.2006

W dniu 10 października 2006 roku pojechaliśmy całym przedszkolem wraz z rodzicami na pierwszą tego typu wycieczkę integracyjną w góry na Kudłacze koło Pcimia.

Wielki sukces
5.12.2006

Nie lada radość sprawiły nam nasze maluchy, które to wstępując brawurowo w tegorocznych Krakowskich Spotkaniach Artystycznych Gaudium w spektaklu zatytułowanym „Wędrówki Pyzy” otrzymały III nagrodę oraz nagrodę publiczności. Cieszymy się, że nasz spektakl tak podobał się jury i publiczności.
Nagroda została wręczona 6 października w Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Laureatów. Dużą frajdą dla części naszych dzieci, które mogły w tym uczestniczyć był występ przed liczną publicznością na deskach filharmonii. Słowa uznania należą się pomysłodawczyniom i reżyserkom tego przedstawienia paniom: Annie Turczynowicz- Suszyckiej i Izie Nowak i Agnieszce Madej. Gratulujemy!!

[ podstrona 64 z 71   początek ... | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | ... koniec ]

Facebook Biuletyn Informacji Publicznej