Nagroda dla naszej gazetki
2.12.2006

Z radością przypominamy, o czym już Państwo zapewne wiedzą, że „Nasza Gazetka. Uroczy Przedszkolaczek” otrzymała (po raz kolejny zresztą) w ubiegłym roku szkolnym Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Gazetek Szkolnictwa Specjalnego Nasza Gazetka. O dużym uznaniu dla Państwa- rodziców jako współredaktorów gazetki świadczą indywidualne wyróżnienia jakie dostali za swoje artykuły Państwo Daria i Krzysztof Kieruzalowie i Ewa i Piotr Augustyniakowie. Gratulujemy wszystkim!
  Wizyta w Teatrze Ludowym
30.11.2006

W dniu 15 listopada 2006 roku dzieci z grupy „Zajączki” obejrzały na deskach Teatru Ludowego spektakl zatytułowany „Pyza na polskich dróżkach”. Bawiąc się świetnie tym razem jako widzowie mogły jednocześnie powspominać swoje niedawne sceniczne występy.
  Wycieczka w góry
19.11.2006

W dniu 10 października 2006 roku pojechaliśmy całym przedszkolem wraz z rodzicami na pierwszą tego typu wycieczkę integracyjną w góry na Kudłacze koło Pcimia.

Wielki sukces
5.12.2006

Nie lada radość sprawiły nam nasze maluchy, które to wstępując brawurowo w tegorocznych Krakowskich Spotkaniach Artystycznych Gaudium w spektaklu zatytułowanym „Wędrówki Pyzy” otrzymały III nagrodę oraz nagrodę publiczności. Cieszymy się, że nasz spektakl tak podobał się jury i publiczności.
Nagroda została wręczona 6 października w Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Laureatów. Dużą frajdą dla części naszych dzieci, które mogły w tym uczestniczyć był występ przed liczną publicznością na deskach filharmonii. Słowa uznania należą się pomysłodawczyniom i reżyserkom tego przedstawienia paniom: Annie Turczynowicz- Suszyckiej i Izie Nowak i Agnieszce Madej. Gratulujemy!!
  Nowy rok szkolny
23.09.2006

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Witamy wszystkie dzieci po wakacjach, a szczególnie te, które przedszkolakami są od września:
Natalkę, Filipa, Patryka, Gabrysię, Izę, Kamila, Justynkę, Hanię i Filipa.

Dziecko w świecie Wiary
19.03.2006

Zapraszamy do przeczytania nowego artykułu pt "Dziecko w świecie Wiary", który jest dostępny w dziale artykuły

[ podstrona 63 z 70   początek ... | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | ... koniec ]