Przedstawienia w przedszkolu
25.02.2008

Wszystkie dzieci mogły obejrzeć w przedszkolu dwa wspaniałe przedstawienia w wykonaniu zaproszonych aktorów: „Kozucha Kłamczuch” i „Pinokio”. W tym drugim mogliśmy kolejny raz podziwiać brawurową grę pana Sebastiana Nowakowskiego - ojca Tadzia z grupy "Misie". Wdzięczni mu jesteśmy bardzo za to, że o nas pamiętał, zechciał do nas przyjechać i przed nami wystąpić. Dziękujemy!
  Zabawa karnawałowa
25.02.2008

3 stycznia 2008 roku sala gimnastyczna w naszym przedszkolu zamieniła się w salę balową i wypełniła postaciami z bajek, zwierzątkami, żołnierzami. To wszystko dzięki rodzicom naszych maluchów, którzy przygotowali z dużą pomysłowością ich przebrania. Każde z dzieci miało sposobność zaprezentowania się w swoim stroju i zostało nagrodzone gromkimi brawami.
  Dzien Babci i Dziadka
25.02.2008

Dnia 21 stycznia 2008 roku obchodziliśmy uroczyście w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Dzieci ponownie wystąpiły w jasełkach dziękując w ten sposób swoim Babciom i Dziadkom za ich serce i troskę, którą ich na co dzień otaczają.
  Wycieczka do Kalwarii
25.02.2008

6 stycznia 2008 roku część naszych dzieciaków i ich rodzin uczestniczyła w wycieczce do klasztoru w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie mieli możliwość obejrzenia bożonarodzeniowej szopki.
  Przedszkolaki na koncercie
25.02.2008

W dniu 11 stycznia 2008 roku dzieci z grupy I wysłuchały w Filharmonii Krakowskiej koncert z cyklu „Sześciu muzycznych pór roku” zatytułowanego „Czas karnawału”. Dostarczył on im niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za dowiezienie dzieci do filharmonii.
25.02.2008

20 grudnia 2007 roku wieczorem w świąteczną atmosferę wprowadziło nas przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wszystkich przedszkolaków. Potem spotkaliśmy się przy wspólnym stole, gdzie mogliśmy wspólnie pośpiewać kolędy i porozmawiać.

[ podstrona 60 z 70   początek ... | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | ... koniec ]