Jesteśmy z Wami już 30 lat
25.11.2004

Trzydzieści lat temu powstało nasze przedszkole !
Pod hasłem „Jesteśmy z Wami już 30 lat” odbyły się uroczyste obchody tej rocznicy.
Uroczystość odbyła się w sali tańca na osiedlu Krakowiaków w dniu 17 listopada 2004 roku. Jubileusz ten pomyślany był jako „spotkanie pokoleń”.
Przybyli na niego reprezentanci wszystkich roczników absolwentów naszego przedszkola wraz z rodzicami. Zaproszeni zostali także przedstawiciele władz oświatowych, pracownicy naukowi Akademii Pedagogicznej z którą od lat współpracujemy oraz nasi przyjaciele i sponsorzy. Szczególnie ciepło witaliśmy byłych pracowników naszego przedszkola na czele z długoletnią Panią Dyrektor Ryszardą Korpet. Wszyscy goście otrzymali pamiątkowe dyplomy, była okazja do uroczystych przemówień, podsumowań i refleksji.

Po części oficjalnej uroczystości goście oglądali galerię zdjęć naszych dzieci oraz najciekawsze ich prace . Tłumnie wzięli udział w niezwykle atrakcyjnej loterii, w której każdy los wygrywał. Rozprowadzaliśmy także „Cegiełki” na zakup projektora przestrzennego.

Do tańca przygrywał zespół „Rezonans” pana Radosława Omicińskiego. Na parkiecie zgromadzili się niemal wszyscy poddając się czarowi wesołych rytmów i tanecznych melodii. Absolwenci i ich rodzice, nasze obecne przedszkolaki, zaproszeni goście i wszyscy pracownicy bawili się wspaniale.
[tab]Cieszymy się, że jubileusz 30 lecia przedszkola był okazją do spotkań po latach, do wymiany doświadczeń i snucia wspomnień.
Do zobaczenia na następnym jubileuszu!
Zdjęcia oddające atmosferę tego spotkania znajdą się w naszej galerii

Zakończenie zbiórki pieniędzy
10.12.2004

Zakończyła się Mikołajowa Akcja zbierania pieniędzy.
Udało się zebrać kwotę 797,05 zł .
Pieniądze przeznaczone zostaną na paczki mikołajowe i prezenty gwiazdkowe dla dzieci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom !
  Akcja Mikołajkowa
4.11.2004

Rozpoczęliśmy akcję zbierania pieniędzy na przygotowanie paczek mikołajowych dla dzieci.
Puszki, do których wrzucają ludzie pieniądze są wystawione w kilku różnych sklepach w Krakowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom
  Wyróżnienie dla "Uroczego Przedszkolaczka"
18.10.2004

Miło nam jest donieść, że „Nasza Gazetka – Uroczy Przedszkolaczek” otrzymała w I WOJWEÓDZKIM (województwa śląskiego) KONKURSIE GAZETEK PLACÓWEK SZKOLNICTWA SPECJALNEGO „NASZ GAZETKA” wyróżnienie poza konkursem, (spośród gazetek spoza województwa śląskiego).

Jak napisano w protokole z prac jury konkursu: „Zdarzają się gazetki współtworzone przez rodziców, co zasługuje na duże uznanie („Uroczy Przedszkolaczek”- Kraków)”.
Zachęceni odniesionym sukcesem prosimy Państwa o jeszcze większą aktywność przy redagowaniu naszej gazetki.

"Hej na Krakowiskim Rynku"
18.10.2004

Grupa teatralna dzieci z naszego przedszkola i Prywatnego Przedszkola nr 18, która nosi nazwę „Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu” wystąpiła dnia 7 października w Nowohuckim Centrum Kultury w ramach XXVI Krakowskich Spotkań Artystycznych

"Gaudium" w przedstawieniu wg pomysłu i w reżyserii pani Anny Turczynowicz – Suszyckiej i Jolanty Sedlak zatytułowanym „Hej na Krakowskim Rynku”.

Konkurs plastyczny Gaudium
18.10.2004

Przedszkole nasze wzięło również udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach tychże Krakowskich Spotkań Artystycznych „Gaudium”.
Prace trójki naszych maluchów: Oliwki Latos (praca zatytułowana „Krokusy”), Kubusia Polaszczyka („Wirujące płatki śniegu”) oraz Olusia Rojka („Zima”) można było podziwiać wyeksponowane na wystawie w NCK-u. Cieszymy się, iż mogliśmy innym zaprezentować to, co wykonały nasze dzieci.

[ podstrona 41 z 45   początek ... | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | ... koniec ]