Spotkania Artystyczne "GAUDIUM"
5.10.2003

2 października 2003 dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w Spotkaniach Artystycznych "Gaudium" w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Przedstawiliśmy bajkę pt "O smoku wawelskim". Mali aktorzy tańczyli, przedstawiali smoka, rycerzy, królewne, króla, szewczyka. Za nimi na ekranie były wyświetlane obrazy odpowiednie do przedstawianych scen w bajce.
Za tę bajkę dzieci otrzymały Nagrodę Publiczności.

Więcej zdjęć z występu można obejrzeć w dziale Zdjęcia.
  Już wakacje !
26.06.2003

Pracownicy przedszkola życzą wszystkim rodzicom, dzieciom i czytelnikom strony słonecznych i udanych wakacji i dobrego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu !
  "O Buławę Lajkonika"-Konfrontacje Teatralne
28.05.2003

"Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu" z naszego przedszkola otrzymał nagrodę "Średnia Buława" w Wiosennych Konfrontacjach Teatralno-Muzycznych "o Buławę Lajkonika" organizowanych przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana i Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Osób Niepełnosprawnych. Nasze maluchy wystąpiły 14.05.2003 r. z bajką muzyczną pt. "Królewna Strojnisia" według pomysłu pań: Ani Turczynowicz-Suszyckiej i Izy Gajdy. Na naszej stronie internetowej w dziale Osiągnięcia można przeczytać tekst, który po tym występie ukazał się na łamach "Dziennika Polskiego". Na okładce czerwocowego numeru gazetki zdjęcie z tego przedstawienia.
  Występ na Rynku
19.06.2003

12 czerwca 2003 dzieci z naszego przedszkola występowały na Rynku Głównym z okazji IV Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Dzieci przedstawiły dwa układy taneczne.
  Uznanie Prezydenta Miasta Krakowa
19.06.2003

"Zespół Uzdrawiającego Uśmiechu" otrzymał wyrazy uznania "za pracę i zaangażowanie w przygotowaniu występu podczas Konfrontacji Teatralno - Muzycznych O Buławę Lajkonika" od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
  "Jaś i Małgosia" w Teatrze Ludowym
28.05.2003

Część naszych dzieci była 20.05.2003 w prawdziwym teatrze. Obejrzały w Teatrze Ludowym bajkę pt. "Jaś i Małgosia". Sam pobyt w teatrze jak i oglądane przedstawienie było dla dzieci bardzo dużym przeżyciem.

[ podstrona 42 z 43   początek ... | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 ]