30.04.2020

Władze Krakowa podjęły decyzję, że w przyszłym tygodniu dzieci w naszym mieście nie wrócą do przedszkoli. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytać na Portalu Edukacyjnym.

Prosimy również o zapoznanie się z informacjami dla Rodziców odnośnie otwarcia przedszkoli.

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki!!

Jak już pewnie wiecie, kształcenie na odległość w szkołach i placówkach zostało przedłużone do 24 maja br.

Uwaga!!!

Ważne informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

akcja "Dajże kompa"
22.04.2020

Rozpoczęła się akcja "Dajże kompa", której celem jest pomoc dzieciom, które nie mają dostępu do sprzętu komputerowego potrzebnego do zdalnej nauki. Rodzice i opiekunowie dzieci, a także nauczyciele mogą zgłaszać potrzebę przez stronę internetową. Listę zweryfikuje Fundacja Poland Business Run w ścisłej współpracy z dyrektorami placówek oświatowych.

Więcej informacji na stronie Portal Edukacyjny oraz Dajże kompa. szablon (1).png

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć Państwu pogody ducha.
Oby sytuacja pandemii, którą obecnie przeżywamy,
dała nam możliwość głębokiego przeżycia tych Świąt.
Niech ten czas Zmartwychwstania będzie okazją
do pogłębienia relacji rodzinnych w naszych domach.

życzą Pracownicy oraz Dyretkor

Samorządowego Przedszkola nr 100

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki!!

Jak już pewnie wiecie, kształcenie na odległość w szkołach i placówkach zostało przedłużone do 26 kwietnia br.

[ podstrona 23 z 72   początek ... | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | ... koniec ]