Dzień Ojca - najlepsze życzenia dla wszystkich Tatusiów
23.06.2020

Dzień Ojca | Byś Razem

Dzień Matki - najlepsze życzenia dla wszystkich Mam!
26.05.2020

UWAGA RODZICE,

KTÓRZY ZŁOŻYLI DEKLARACJE NA DYŻUR WAKACYJNY W SIERPNIU

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 100 w Krakowie informuje, iż  sprawowanie opieki nad dziećmi w okresie dyżuru wakacyjnego odbywać się będzie w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego.

Rodzice dzieci, którzy deklarowali potrzebę korzystania z dyżuru wakacyjnego w miesiącu sierpniu 2020 proszeni są o jej potwierdzenie poprzez odesłanie KARTY ZAPISU do 25  maja 2020 r. na adres mailowy przedszkola.

Przedszkole udostępni miejsca tylko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceniami MEN  z zastosowaniem obecnych kryteriów.

Dyrektor przedszkola

Uwaga Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia WWR!

Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpiczeństwa obowiązującymi na terenie placówki. Rodziców, którzy wyrażają chęć przyprowadzania dziecka na zajęcia, prosimy o podpisanie oświadczenia i przesłanie na e-mail przedszkola do dnia 20.05.2020. Zapoznanie się z procedurami i przesłanie oświadczenia będzie warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia. Zajęcia z wczesnego wspomagania na terenie placówki zostaną wznowione od 25.05.2020.

9.05.2020

Uwaga Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą procedur i przepisów obowiązujących w pracy przedszkola w czasie epidemii COVID-19:

1. KORONAWIRUS Informacja o pracy przedszkola na nowych zasadach

2. KORONAWIRUS procedura bezpieczeństwa

3. KORONAWIRUS Załącznik nr 1 OŚWIADCZENIE RODZICA

4. KORONAWIRUS Załącznik nr 2 Wniosek rodzica

6.05.2020

Informujemy, że zajęcia w naszym przedszkolu są zawieszone do 15 maja br. Pismo w tej sprawie mażna przeczytać tutaj.

[ podstrona 22 z 72   początek ... | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ... koniec ]