Jadłospis 01-29.II.2021

Jadłospis 22 - 29 lutego 2021

Setka
24.01.2021

Przesyłam najnowsze wieści o koteczce Setce.
Kicia skradła serce swojej opiekunce w domu tymczasowym :) Setka to
prawdziwy pieszczoch, uwielbia spać blisko opiekunki, pokazuje brzuszek
do głaskania i bardzo głośno mruczy domagając się uwagi.
Chce cały czas być w pobliżu człowieka, kładzie się blisko na przykład
na biurku z komputerem albo na kanapie. Bardzo lubi też swój drapaczek,
bawi się na nim oraz ucina drzemki w ciągu dnia.
Jest zdrowa i niedługo będzie miała sesję zdjęciową do ogłoszeń
adopcyjnych. Pięknie wszystko wyjada z miseczki i bezbłędnie korzysta z
kuwety, słowem: kociak idealny :)
W załączeniu zdjęcia Setki.

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna

Setka bardzo prosi i przypomina o zbiórce podkładów, żwirku i pełnowartościowej karmy dla małych kotków.

Szkoła dla Rodziców
17.01.2021

Szanowni Państwo , począwszy od II semestru roku szkolnego 2020/21 ruszamy w naszym przedszkolu z zajęciami w ramach Szkoły dla Rodziców. Jest to  nowa oferta dla Państwa dotyczącą wsparcia w problemach wychowawczych z dziećmi.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemologiczną i konieczność dostosowania się do wymogów sanitarnych nasze zajęcia zaczynamy od indywidualnych konsultacji. Spotkania odbywać się będą w przedszkolu,  w gabinecie psychologa , w  poniedziałki w godzinach od 9:00- 10:30.

Zajęcia prowadzą Anna Kowalska - psycholog oraz Izabella Nowak - nauczyciel

Na spotkania  obowiązują  zapisy pod numerami  telefonu :

781 023 040 (Anna  K.)  oraz 600 465 274 (Izabella  N.).

Serdecznie zapraszamy !

Jadłospis 04-29.I.2021
3.01.2021

Jadłospis   4 - 8 stycznia 2021

Jadłospis  11 - 15 stycznia 2021

Jadłospis  18 - 22 stycznia 2021

Jadłospis  25 - 29 stycznia 2021

Życzenia na Boże Narodzenie 2020 i Nowy Rok 2021
23.12.2020

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia
Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
A blask gwiazdy betlejemskiej doda siły i cierpliwości
w pokonywaniu codziennych trudności oraz wzmocni
wiarę i nadzieję na lepsze jutro.
Niech nadchodzący Nowy Rok 2021
przynosi same dobre nowiny.

PRACOWNICY I DYREKCJA PRZEDSZKOLA NR 100

Nasza kotka :)
23.12.2020

Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasze Przedszkole dołączyło do udziału w akcji wirtualnej adopcji zwierząt.

Naszym adopciakiem została podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy.

To bura, około 4-5 miesięczna kicia, znaleziona na terenie Mostostalu. Otrzymała imię SETKA 😉

Ponieważ Fundacja ma pod opieką około 250 kotów po różnych przejściach, Setka zwraca się do Państwa oraz do dzieci z ogromną prośbą:

Moi Drodzy Nowi Wirtualni Opiekunowie: W ramach gwiazdki dla zwierzaka bardzo proszę, abyście zechcieli podarować pozostałym ogonkom: żwirek, podkłady higieniczne oraz pełnowartościową karmę dla małych kotków. Wszystkie Wasze dary pozbiera Beata Duda-Szewczyk i przywiezie je do Fundacji na początku lutego. W imieniu swoim i pozostałych kociaków z góry dziękuję Wam za ogromne i gorące serca. Mruczę bardzo głośno SETKA”

A teraz kilka słów od Pani Katarzyny  Gortat – zajmującej się wirtualnymi adopcjami:

„Kicia jest bardzo sympatyczna, uwielbia przytulanie, pięknie je wszystko z miseczki, śpi w łóżku przy kaloryferze oraz kocha zabawę. Jej ulubioną zabawką jest pluszowa myszka, nosi ją w pyszczku i czasem aportuje jak piesek. Bardzo głośno miauczy, zwłaszcza jak domaga się uwagi, można z nią też porozmawiać, reaguje na głos i zaczyna miauczeć.
W zeszłym tygodniu miała szczepienie i została zaczipowana dla bezpieczeństwa.
W załączeniu kilka zdjęć. Kotka będzie zmieniać przed świętami dom tymczasowy, więc na pewno zapytam w nowym roku o nowe zdjęcia.
Ponadto, z racji powoli zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy jako Fundacja Stawiamy na Łapy, złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Przede wszystkim dużo zdrowia i pomyślności, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, ciepłej i rodzinnej atmosfery świątecznej oraz szczęścia w Nowym Roku, by był lepszy pod każdym względem od roku poprzedniego. Przedszkolakom życzymy samych sukcesów, dużo radości i uśmiechu każdego dnia. Dziękujemy również za empatię oraz za bycie z nami jako Opiekunowie wirtualni
naszych podopiecznych i wspólnie niesioną pomoc bezdomnym kociakom :)

Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Gortat”

Beata DSzewczyk

Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Naszym adopciakiem została podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy.

[ podstrona 5 z 58   początek ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... koniec ]

Facebook Biuletyn Informacji Publicznej